Keresés

Részletes keresés

panabubus Creative Commons License 2008-02-24 15:05:28 1622
Szia, Scarabaeus! Nem Hoya vót az...:-)) Egy darab optikai (ilyen szempontból korrekt) műanyag IR-szürő darabkája...

De ha már említettél, egy kérdésem lenne: a CANON S3IS az végülis nem rendelkezik csatlakozóval távirányítás céljából. Szted lehet remény arra, hogy az USB-re applikálni valahogy egy adaptert, stb ebből a célból? Mert ha jól tudom, a "PC-remote" funkciót elvileg tudnia kéne. Arra gondoltam, hogy azt az impulzust is csak valami rövidzáral oldhatja meg a program, amikor PCről exponál a polgár vele....
A hozzászólás:
scarabaeus Creative Commons License 2008-02-23 14:06:12 1621

Nem, a K750i egy autofókuszos csoda, aztán úgy látom, bár makró állásban volt mindkét képen, a kontrasztot csak nem látta meg, így elvándorolt a fókusszal a világ végére.

 

A szűrő panabubus minden bizonnyal R72-es szűrőjének darabja.

 

A Csinibabában volt, "Pepszikokakóla, a nyugat ópiuma":-)

Előzmény:
speedlight Creative Commons License 2008-02-23 13:59:48 1620
Wow! :-D

A fókusz direkt van a végtelenben az IR felvételen? Milyen szűrőt használtál?

Mi a nyugat ópiuma? Kóla?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!