|
|
|
|
 |
panabubus
2008-02-24 15:05:28
|
1622
|
Szia, Scarabaeus! Nem Hoya vót az...:-)) Egy darab optikai (ilyen szempontból korrekt) műanyag IR-szürő darabkája...
De ha már említettél, egy kérdésem lenne: a CANON S3IS az végülis nem rendelkezik csatlakozóval távirányítás céljából. Szted lehet remény arra, hogy az USB-re applikálni valahogy egy adaptert, stb ebből a célból? Mert ha jól tudom, a "PC-remote" funkciót elvileg tudnia kéne. Arra gondoltam, hogy azt az impulzust is csak valami rövidzáral oldhatja meg a program, amikor PCről exponál a polgár vele.... |
|
A hozzászólás:
 |
scarabaeus
2008-02-23 14:06:12
|
1621
|
Nem, a K750i egy autofókuszos csoda, aztán úgy látom, bár makró állásban volt mindkét képen, a kontrasztot csak nem látta meg, így elvándorolt a fókusszal a világ végére.
A szűrő panabubus minden bizonnyal R72-es szűrőjének darabja.
A Csinibabában volt, "Pepszikokakóla, a nyugat ópiuma":-) |
|
Előzmény:
 |
speedlight
2008-02-23 13:59:48
|
1620
|
Wow! :-D
A fókusz direkt van a végtelenben az IR felvételen? Milyen szűrőt használtál?
Mi a nyugat ópiuma? Kóla? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|