|
|
|
|
 |
scarabaeus
2008-02-23 14:06:12
|
1621
|
Nem, a K750i egy autofókuszos csoda, aztán úgy látom, bár makró állásban volt mindkét képen, a kontrasztot csak nem látta meg, így elvándorolt a fókusszal a világ végére.
A szűrő panabubus minden bizonnyal R72-es szűrőjének darabja.
A Csinibabában volt, "Pepszikokakóla, a nyugat ópiuma":-) |
|
A hozzászólás:
 |
speedlight
2008-02-23 13:59:48
|
1620
|
Wow! :-D
A fókusz direkt van a végtelenben az IR felvételen? Milyen szűrőt használtál?
Mi a nyugat ópiuma? Kóla? |
|
Előzmény:
 |
scarabaeus
2008-02-23 13:44:20
|
1619
|
Azt mondják, a nyugat ópiuma áttetsző az infravörös tartományban.
Megnéztem.

 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|