Keresés

Részletes keresés

scarabaeus Creative Commons License 2008-02-23 14:06:12 1621

Nem, a K750i egy autofókuszos csoda, aztán úgy látom, bár makró állásban volt mindkét képen, a kontrasztot csak nem látta meg, így elvándorolt a fókusszal a világ végére.

 

A szűrő panabubus minden bizonnyal R72-es szűrőjének darabja.

 

A Csinibabában volt, "Pepszikokakóla, a nyugat ópiuma":-)

A hozzászólás:
speedlight Creative Commons License 2008-02-23 13:59:48 1620
Wow! :-D

A fókusz direkt van a végtelenben az IR felvételen? Milyen szűrőt használtál?

Mi a nyugat ópiuma? Kóla?
Előzmény:
scarabaeus Creative Commons License 2008-02-23 13:44:20 1619

Azt mondják, a nyugat ópiuma áttetsző az infravörös tartományban.

 

Megnéztem.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!