|
|
|
|
 |
scarabaeus
2008-03-23 12:34:27
|
1714
|
Pontosan egy hónappal ezelőtt fényképeztem infrában a kólát, akkor elkalandozott a fókusz, aztán meg elkalandozott a napfény (illetve munkaidőben volt aktív, csakúgy mint a hivatalok, amiatt azért nem vettem ki szabadságot).
Kóláspohár reloaded.

Jól beégett a jobb oldal, nade ez úgyis csak a szűretlen referencia, meg amúgyis K750i telefon.

Nnna. Átlátszik. |
|
 |
speedlight
2008-02-23 13:59:48
|
1620
|
Wow! :-D
A fókusz direkt van a végtelenben az IR felvételen? Milyen szűrőt használtál?
Mi a nyugat ópiuma? Kóla? |
|
A hozzászólás:
 |
scarabaeus
2008-02-23 13:44:20
|
1619
|
Azt mondják, a nyugat ópiuma áttetsző az infravörös tartományban.
Megnéztem.

 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|