Keresés

Részletes keresés

scarabaeus Creative Commons License 2008-03-23 12:34:27 1714

Pontosan egy hónappal ezelőtt fényképeztem infrában a kólát, akkor elkalandozott a fókusz, aztán meg elkalandozott a napfény (illetve munkaidőben volt aktív, csakúgy mint a hivatalok, amiatt azért nem vettem ki szabadságot).

 

Kóláspohár reloaded.

 

 

Jól beégett a jobb oldal, nade ez úgyis csak a szűretlen referencia, meg amúgyis K750i telefon.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nnna. Átlátszik.

speedlight Creative Commons License 2008-02-23 13:59:48 1620
Wow! :-D

A fókusz direkt van a végtelenben az IR felvételen? Milyen szűrőt használtál?

Mi a nyugat ópiuma? Kóla?
A hozzászólás:
scarabaeus Creative Commons License 2008-02-23 13:44:20 1619

Azt mondják, a nyugat ópiuma áttetsző az infravörös tartományban.

 

Megnéztem.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!