|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
MM68
2008-02-22 11:13:32
|
67
|
Volt. Nevetni fogsz, a kitobin cseréltek garanciálisan frontlencsét, mert gyárilag volt benne egy sérülés (alig látható) a ragasztott felületen belül. Ismerve az alkalmazott óradíjakat, nem is értettem, miért álltak neki, olcsóbb lett volna egy új kitobi. Viszont ha mégsem, akkor meg azt nem értem, hogy egy x százezer forintos objektívet miért próbál meg eladni valaki sérült frontlencsével 60-70 %-os áron, annyiból talán meg is lehetne javíttatni, és utána könnyebben elmenne.
Ja, amúgy vagy öt hétig náluk volt az obi, mert várni kellett az alkatrészre, de mikor kész lett, semmi hibát nem találtam az elvégzett munkában. |
|
Előzmény:
 |
LeO78
2008-01-28 11:13:07
|
65
|
| Volt már szerencséje valamelyikőtöknek sérült frontlencsét cseréltetni akár kameráéknál, akár máshol ? Érdekelnének a tapasztalatok, a javítás elkészülési ideje, költségek, és a többi. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|