Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
300eoss Creative Commons License 2008-02-20 12:46:05 2923
29-én egy hosszú eseményen fotózok, de sztem el tudok jönni 1-2 órát.
Előzmény:
Bobby75 Creative Commons License 2008-02-20 12:09:00 2921
Igényfelmérés! Jövő pénteken jön valaki klubba? (Butyka, művház, 17-18 óra körüli kezdés...) Már jelentkezett egy miskolci tűzoltó srác is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!