Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
300eoss Creative Commons License 2008-02-20 12:41:16 2922
Sajnos a megnyitóra nem tudok menni mert dolgozok, de a kiállítást tuti megnézzük.
Előzmény:
toth-abri Creative Commons License 2008-02-13 15:08:42 2919
Hadd ajánljak egy programot, egy fotókiállítás megnyitóját:

Szökő 4

A Váci Mihály bla-bla-bla... tisztelettel meghívja Önt és kedves barátait

Boros György,
Nagy Tamás,
Síró Lajos,
Soltész István

fotóművészek közös tárlatának megnyitójára a Pál Gyula Terembe 2008. február 24-én, vasárnap 11 órára. Megnyitja Bán András műkritikus.

Én már láttam egy-két képet a kiállítás anyagából, érdemes lesz megnézni!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!