Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008-02-19 16:38:06 8

Hát igen. Én is imádom.

De tudok Garfieldes képeket küldeni. Ha megadod az e-mailodat. Meg ha te is talász olyant ami jó akkor te is elküldhetnéd.

Az e-mail címem: kozmapatrik@freemail.hu Várom a váladzodat.

 

Köszönettel: Kozma Patrik

nautilus64 Creative Commons License 2008-02-19 09:10:42 7

talán most már sikerül beszúrni a képet! :D

 

A pók lét

A hozzászólás:
nautilus64 Creative Commons License 2008-02-19 09:06:18 6
hát ez tényleg érthetetlen! de komolyan! imádom ezt a macskát!!!
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2008-02-18 19:34:11 5

Én is csak most találtam rá. De senki se irt 2001.ota.

Nem értem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!