|
|
|
|
 |
Törölt nick
2008-02-19 16:38:06
|
8
|
Hát igen. Én is imádom.
De tudok Garfieldes képeket küldeni. Ha megadod az e-mailodat. Meg ha te is talász olyant ami jó akkor te is elküldhetnéd.
Az e-mail címem: kozmapatrik@freemail.hu Várom a váladzodat.
Köszönettel: Kozma Patrik |
|
 |
nautilus64
2008-02-19 09:10:42
|
7
|
talán most már sikerül beszúrni a képet! :D

|
|
A hozzászólás:
 |
nautilus64
2008-02-19 09:06:18
|
6
|
| hát ez tényleg érthetetlen! de komolyan! imádom ezt a macskát!!! |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2008-02-18 19:34:11
|
5
|
Én is csak most találtam rá. De senki se irt 2001.ota.
Nem értem. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|