Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Pici gazdi Creative Commons License 2008-02-17 19:59:30 1948
Nálam a hó előrébb van télen mint az eső. De azért tavasz párti vagyok :D
Előzmény:
quilla Creative Commons License 2008-02-17 19:49:58 1947
Jajj de nem szeretem a havat. Illetve hat futott lakasbol ablakon at valamint kivul a termeszetben meg szep is lehet, de a varosokbol torvenyileg ki kene tiltani :DD Szerencsere nalunk sosem esik, marmint ho (eso az megjott vegulis delutan) es ezt fenemod tudom am ertekelni :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!