|
|
|
|
 |
Xexis
2008-02-17 17:54:09
|
1943
|
Jujjj az nem kellemes... Te szegény. Bár amikor beletették rosszabb volt az biztos....
Nézd milyen édes képet hoztam... :)) |
|
A hozzászólás:
 |
quilla
2008-02-17 17:22:26
|
1942
|
Eleg borongos az ido de nem esik, pedig igertek. Homersekletileg olyan 15 korul lehetunk most nap kozben. Remelem holnap delelott nem fog szakadni mert megyek kiszedetni a varratokat a fogam helyebol :DD
|
|
Előzmény:
 |
Xexis
2008-02-17 15:47:18
|
1941
|
Tényleg fantasztikus két cica... Tök egyformák... És gondolom, hogy a természetük is hasonló.... Bár két egyforma tojás sincs a világon... Nagyon szép cicáink vannak, ez biztos... :)) Ma süt a nap nálunk, de hideg van... Nálatok milyen idő van most ? Biztosan melegebb, mint nálunk.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|