Keresés

Részletes keresés

Xexis Creative Commons License 2008-02-17 17:54:09 1943
Jujjj az nem kellemes... Te szegény. Bár amikor beletették rosszabb volt az biztos....

Nézd milyen édes képet hoztam... :))
A hozzászólás:
quilla Creative Commons License 2008-02-17 17:22:26 1942

Eleg borongos az ido de nem esik, pedig igertek. Homersekletileg olyan 15 korul lehetunk most nap kozben. Remelem holnap delelott nem fog szakadni mert megyek kiszedetni a varratokat a fogam helyebol :DD

 

Előzmény:
Xexis Creative Commons License 2008-02-17 15:47:18 1941
Tényleg fantasztikus két cica... Tök egyformák... És gondolom, hogy a természetük is hasonló.... Bár két egyforma tojás sincs a világon... Nagyon szép cicáink vannak, ez biztos... :))
Ma süt a nap nálunk, de hideg van... Nálatok milyen idő van most ? Biztosan melegebb, mint nálunk....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!