|
|
|
|
 |
ny63
2008-02-17 15:45:31
|
1112
|
Már napokkal korábban szóltam a személyzetnek, hogy hivassa, de még mindig nem jött a manikűrös... Kérem jegyzőkönyvezni, bűnös mulasztás... |
|
A hozzászólás:
 |
vippa
2008-02-17 15:34:23
|
1111
|
Kedveském, ne körmöljön, akarom mondani, ne karmoljon olyan lassan abba a füzetbe, mert még lenne mondandóm! Biztosan jól írta le a nevemet az előbb?! Tehát: Kormika a nevem, nem Kormoska, mondom, Kormika!:-) Szeretnék hangot adni a felháborodásomnak, miszerint mind a 4 tappancskámat alig mertem rátenni az alábbiakban bemutatott szőnyegre!:-( Meggyőződésem, kérem szépen, a kétlábú összes agysejtje elment kirándulni, mikor ezt a borzalmat betette a szobájába... brrr.... s mindjárt 101-et belőle!!! Kutyááááák...az én bársonytalpam alá...!!!!:-)

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|