Keresés

Részletes keresés

ny63 Creative Commons License 2008-02-17 15:45:31 1112
Már napokkal korábban szóltam a személyzetnek, hogy hivassa, de még mindig nem jött a manikűrös...
Kérem jegyzőkönyvezni, bűnös mulasztás...
A hozzászólás:
vippa Creative Commons License 2008-02-17 15:34:23 1111
Kedveském, ne körmöljön, akarom mondani, ne karmoljon olyan lassan abba a füzetbe, mert még lenne mondandóm! Biztosan jól írta le a nevemet az előbb?! Tehát: Kormika a nevem, nem Kormoska, mondom, Kormika!:-)
Szeretnék hangot adni a felháborodásomnak, miszerint mind a 4 tappancskámat alig mertem rátenni az alábbiakban bemutatott szőnyegre!:-( Meggyőződésem, kérem szépen, a kétlábú összes agysejtje elment kirándulni, mikor ezt a borzalmat betette a szobájába... brrr.... s mindjárt 101-et belőle!!! Kutyááááák...az én bársonytalpam alá...!!!!:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!