|
|
|
|
 |
Magdi60
2008-02-17 15:57:58
|
1113
|
| Miii? Csak párizsi? Még csak nem is sonka??? |
|
A hozzászólás:
 |
vippa
2008-02-17 15:20:26
|
1110
|
Szóltam a kollegáknak is, csak mondják el bátran, mi nyomja lelkük minden kis csücskét! Csatlakoznánk mi ketten - Kormi és Sári - az előttünk már tányérügyben panaszt tett sorstársainkhoz, kéretik jegyzőkönyvbe venni: kiszóórják az asztalra a kajcit, oszt onnan kell keserves munkával összecsipegetni! Ez kérem szépen méltatlan, megalázó, tűrhetetlen....
A kétlábú valami nasiról beszél, meg hogy mit keresünk mi az asztalon, de szerintünk nem is hozzánk beszél, így folytatnánk zavartalanul tovább, s kéretik a képet a jegyzőkönyvbe mint bizonyítékot csatolni!:-)
  |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|