Keresés

Részletes keresés

Magdi60 Creative Commons License 2008-02-17 15:57:58 1113
Miii? Csak párizsi? Még csak nem is sonka???
A hozzászólás:
vippa Creative Commons License 2008-02-17 15:20:26 1110
Szóltam a kollegáknak is, csak mondják el bátran, mi nyomja lelkük minden kis csücskét!
Csatlakoznánk mi ketten - Kormi és Sári - az előttünk már tányérügyben panaszt tett sorstársainkhoz, kéretik jegyzőkönyvbe venni: kiszóórják az asztalra a kajcit, oszt onnan kell keserves munkával összecsipegetni! Ez kérem szépen méltatlan, megalázó, tűrhetetlen....

A kétlábú valami nasiról beszél, meg hogy mit keresünk mi az asztalon, de szerintünk nem is hozzánk beszél, így folytatnánk zavartalanul tovább, s kéretik a képet a jegyzőkönyvbe mint bizonyítékot csatolni!:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!