Keresés

Részletes keresés

vippa Creative Commons License 2008-02-17 14:55:44 1107
Igeeeen?! Na, várja csak Töpi, megyek segíteni!!
Floppyka Creative Commons License 2008-02-17 12:51:26 1106
Ne hagyd magad! Szerinted mire való az sok kis fényes ékszer a mancsocskáid végén?"! Egy gyors simi, és már vissza is szerezted a netet. Aztán meg az esti testnevés óra is megvan, amikor a gazdi a bekötött kezét rázva végigkerget a lakáson. De előbb-utóbb úgyis saját netet kapsz te is. :-DDDDDDD

A hozzászólás:
Töpörtyű (barátaimnak csak Töpi) Creative Commons License 2008-02-17 12:19:24 1105
És még a netet is folyton elszedik...
Előzmény:
ody42 Creative Commons License 2008-02-17 12:06:31 1104

Nekem mondod??? És ez még mind semmi... Nekem kell a sarkokat pókhálótlanítani, meg ablakot mosni. És mivel még a lakásból sem mehetek ki, hogy szóljak bárkinek is?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!