|
|
|
|
 |
vippa
2008-02-17 14:55:44
|
1107
|
| Igeeeen?! Na, várja csak Töpi, megyek segíteni!! |
|
 |
Floppyka
2008-02-17 12:51:26
|
1106
|
Ne hagyd magad! Szerinted mire való az sok kis fényes ékszer a mancsocskáid végén?"! Egy gyors simi, és már vissza is szerezted a netet. Aztán meg az esti testnevés óra is megvan, amikor a gazdi a bekötött kezét rázva végigkerget a lakáson. De előbb-utóbb úgyis saját netet kapsz te is. :-DDDDDDD
 |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
ody42
2008-02-17 12:06:31
|
1104
|
Nekem mondod??? És ez még mind semmi... Nekem kell a sarkokat pókhálótlanítani, meg ablakot mosni. És mivel még a lakásból sem mehetek ki, hogy szóljak bárkinek is?
 
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|