Keresés

Részletes keresés

Töpörtyű (barátaimnak csak Töpi) Creative Commons License 2008-02-17 12:19:24 1105
És még a netet is folyton elszedik...
A hozzászólás:
ody42 Creative Commons License 2008-02-17 12:06:31 1104

Nekem mondod??? És ez még mind semmi... Nekem kell a sarkokat pókhálótlanítani, meg ablakot mosni. És mivel még a lakásból sem mehetek ki, hogy szóljak bárkinek is?

 

Előzmény:
Boborjan Creative Commons License 2008-02-17 11:18:05 1103
Felháborító! Gyermekmunka!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!