Keresés

Részletes keresés

ody42 Creative Commons License 2008-02-17 12:06:31 1104

Nekem mondod??? És ez még mind semmi... Nekem kell a sarkokat pókhálótlanítani, meg ablakot mosni. És mivel még a lakásból sem mehetek ki, hogy szóljak bárkinek is?

 

A hozzászólás:
Boborjan Creative Commons License 2008-02-17 11:18:05 1103
Felháborító! Gyermekmunka!
Előzmény:
Töpörtyű (barátaimnak csak Töpi) Creative Commons License 2008-02-17 10:07:48 1102

Sziasztok!

 

Úgy hallottam egy másik topicban, h. itt kell reklamálni, ha a gazdáim túl sok munkát sóznak rám. Hát én reklamálok, épp most fejeztem be a mosogatást...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!