|
|
|
|
 |
ody42
2008-02-17 12:06:31
|
1104
|
Nekem mondod??? És ez még mind semmi... Nekem kell a sarkokat pókhálótlanítani, meg ablakot mosni. És mivel még a lakásból sem mehetek ki, hogy szóljak bárkinek is?
 
|
|
A hozzászólás:
 |
Boborjan
2008-02-17 11:18:05
|
1103
|
| Felháborító! Gyermekmunka! |
|
Előzmény:
 |
Töpörtyű (barátaimnak csak Töpi)
2008-02-17 10:07:48
|
1102
|
Sziasztok!
Úgy hallottam egy másik topicban, h. itt kell reklamálni, ha a gazdáim túl sok munkát sóznak rám. Hát én reklamálok, épp most fejeztem be a mosogatást...  |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|