Keresés

Részletes keresés

Xexis Creative Commons License 2008-02-17 15:47:18 1941
Tényleg fantasztikus két cica... Tök egyformák... És gondolom, hogy a természetük is hasonló.... Bár két egyforma tojás sincs a világon... Nagyon szép cicáink vannak, ez biztos... :))
Ma süt a nap nálunk, de hideg van... Nálatok milyen idő van most ? Biztosan melegebb, mint nálunk....
A hozzászólás:
quilla Creative Commons License 2008-02-17 11:15:20 1940

Fuu, tenyleg olyan, mintha Nozika Geza lenne :))

Itt elerheto vagyok: sonia kukac dunaweb.hu

 

Előzmény:
Xexis Creative Commons License 2008-02-17 00:21:10 1939
Látom nagyon hasonlítanak a cicáink egymásra... Éppen ezért is, nagyon tetszik a Te cicád is... Olyan édesen elbambult, ahogyan Nózikám is szokott... :)))


Egy közeli kép róla... :)
/sajnálom, hogy nem vagy publikus:( /

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!