Keresés

Részletes keresés

Boborjan Creative Commons License 2008-02-17 11:18:05 1103
Felháborító! Gyermekmunka!
A hozzászólás:
Töpörtyű (barátaimnak csak Töpi) Creative Commons License 2008-02-17 10:07:48 1102

Sziasztok!

 

Úgy hallottam egy másik topicban, h. itt kell reklamálni, ha a gazdáim túl sok munkát sóznak rám. Hát én reklamálok, épp most fejeztem be a mosogatást...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!