Keresés

Részletes keresés

quilla Creative Commons License 2008-02-17 11:15:20 1940

Fuu, tenyleg olyan, mintha Nozika Geza lenne :))

Itt elerheto vagyok: sonia kukac dunaweb.hu

 

A hozzászólás:
Xexis Creative Commons License 2008-02-17 00:21:10 1939
Látom nagyon hasonlítanak a cicáink egymásra... Éppen ezért is, nagyon tetszik a Te cicád is... Olyan édesen elbambult, ahogyan Nózikám is szokott... :)))


Egy közeli kép róla... :)
/sajnálom, hogy nem vagy publikus:( /
Előzmény:
quilla Creative Commons License 2008-02-17 00:14:50 1938

Itt szerencsere viszonylag mindig jo az ido :) Imadom is elegge. 0 fok max telen es hajnalban, nappali homersekletnek soha.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!