Keresés

Részletes keresés

Xexis Creative Commons License 2008-02-17 00:21:10 1939
Látom nagyon hasonlítanak a cicáink egymásra... Éppen ezért is, nagyon tetszik a Te cicád is... Olyan édesen elbambult, ahogyan Nózikám is szokott... :)))


Egy közeli kép róla... :)
/sajnálom, hogy nem vagy publikus:( /
A hozzászólás:
quilla Creative Commons License 2008-02-17 00:14:50 1938

Itt szerencsere viszonylag mindig jo az ido :) Imadom is elegge. 0 fok max telen es hajnalban, nappali homersekletnek soha.

 

 

Előzmény:
Xexis Creative Commons License 2008-02-16 20:19:42 1937
Akkor nálatok még viszonylag elég meleg van... Kertből a párom most jött meg nem régen, O fok volt.. de ez az éjszaka még kevesebb lesz valószínűleg...
Aranyos a cicád, ahogy kémlel kifele...:)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!