|
|
|
|
 |
quilla
2008-02-17 00:14:50
|
1938
|
Itt szerencsere viszonylag mindig jo az ido :) Imadom is elegge. 0 fok max telen es hajnalban, nappali homersekletnek soha.
 |
|
A hozzászólás:
 |
Xexis
2008-02-16 20:19:42
|
1937
|
Akkor nálatok még viszonylag elég meleg van... Kertből a párom most jött meg nem régen, O fok volt.. de ez az éjszaka még kevesebb lesz valószínűleg... Aranyos a cicád, ahogy kémlel kifele...:))) |
|
Előzmény:
 |
quilla
2008-02-16 15:28:21
|
1936
|
Nalunk szepen sut a nap (de holnapra esot mondtak) es olyan 17 fok ytuti vann kint, jo kis tavaszi ido, ilyenkor szeretnek a cicok az erkelyen pihengetni :)
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|