Keresés

Részletes keresés

quilla Creative Commons License 2008-02-17 00:14:50 1938

Itt szerencsere viszonylag mindig jo az ido :) Imadom is elegge. 0 fok max telen es hajnalban, nappali homersekletnek soha.

 

 

A hozzászólás:
Xexis Creative Commons License 2008-02-16 20:19:42 1937
Akkor nálatok még viszonylag elég meleg van... Kertből a párom most jött meg nem régen, O fok volt.. de ez az éjszaka még kevesebb lesz valószínűleg...
Aranyos a cicád, ahogy kémlel kifele...:)))
Előzmény:
quilla Creative Commons License 2008-02-16 15:28:21 1936

Nalunk szepen sut a nap (de holnapra esot mondtak) es olyan 17 fok ytuti vann kint, jo kis tavaszi ido, ilyenkor szeretnek a cicok az erkelyen pihengetni :)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!