Keresés

Részletes keresés

quilla Creative Commons License 2008-02-16 15:28:21 1936

Nalunk szepen sut a nap (de holnapra esot mondtak) es olyan 17 fok ytuti vann kint, jo kis tavaszi ido, ilyenkor szeretnek a cicok az erkelyen pihengetni :)

 

A hozzászólás:
Xexis Creative Commons License 2008-02-16 13:55:20 1935
Mindenkinek szép napot kivánok.. Bár most hideg van nálunk, és erős szél fúj:(

Nagyon szép képeket hoztál Picike ....:))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!