Keresés

Részletes keresés

roberto67 Creative Commons License 2008-02-16 15:21:48 236
Üdv közöttünk!
Így ilyen összválaszként minden kérdésedre válaszolnék, amire így emlékszek:
nekem egy pentax K100D Super fényképezőgépem van egy alapobjektívvel. Én jobban szeretek a természetben járkálva fotózni, és nem konkrét terv alaján. Ilyen ahogy esik úgy puffan alapon keresem a témákat. De általkában állatokat keresgélek a közelki erdőben és tudatosan megyek a sűrűbben állatjárta területekre. De a lesfotózást is jó ötletnek tartom, magam is részt vettem már ilyenben. Nem mindig viszem magammal a gépet, mert a suliban féltem, meg a nagyobb kirándulásoknál a lopástól óvom, így általában csak kisebb távokra viszem.
A hozzászólás:
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008-02-15 22:21:24 226

Ez jogos! Bár azért ez is emberenként /fotósonként/ válltozik! Kinek a pap kinek a papné!

 

Előzmény:
mazsooca Creative Commons License 2008-02-15 21:26:30 225

Tudom, hogy sokat számít, hogy a megfelelő gép legyen az ember kezében, de azért talán a lényeg az egyéni látásmód, hogy megláss dolgokat, ami mellett mások simán elballagnának:)  Ha ez megvan akkor végtelen a lehetőségeink száma.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!