|
|
|
|
 |
roberto67
2008-02-16 15:21:48
|
236
|
Üdv közöttünk! Így ilyen összválaszként minden kérdésedre válaszolnék, amire így emlékszek: nekem egy pentax K100D Super fényképezőgépem van egy alapobjektívvel. Én jobban szeretek a természetben járkálva fotózni, és nem konkrét terv alaján. Ilyen ahogy esik úgy puffan alapon keresem a témákat. De általkában állatokat keresgélek a közelki erdőben és tudatosan megyek a sűrűbben állatjárta területekre. De a lesfotózást is jó ötletnek tartom, magam is részt vettem már ilyenben. Nem mindig viszem magammal a gépet, mert a suliban féltem, meg a nagyobb kirándulásoknál a lopástól óvom, így általában csak kisebb távokra viszem. |
|
A hozzászólás:
 |
EOSmeszipeti
2008-02-15 22:21:24
|
226
|
Ez jogos! Bár azért ez is emberenként /fotósonként/ válltozik! Kinek a pap kinek a papné!
|
|
Előzmény:
 |
mazsooca
2008-02-15 21:26:30
|
225
|
Tudom, hogy sokat számít, hogy a megfelelő gép legyen az ember kezében, de azért talán a lényeg az egyéni látásmód, hogy megláss dolgokat, ami mellett mások simán elballagnának:) Ha ez megvan akkor végtelen a lehetőségeink száma.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|