Keresés

Részletes keresés

extekergo Creative Commons License 2008-02-22 06:36:26 248
én is így gondolom
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008-02-15 22:21:24 226

Ez jogos! Bár azért ez is emberenként /fotósonként/ válltozik! Kinek a pap kinek a papné!

 

A hozzászólás:
mazsooca Creative Commons License 2008-02-15 21:26:30 225

Tudom, hogy sokat számít, hogy a megfelelő gép legyen az ember kezében, de azért talán a lényeg az egyéni látásmód, hogy megláss dolgokat, ami mellett mások simán elballagnának:)  Ha ez megvan akkor végtelen a lehetőségeink száma.

 

Előzmény:
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008-02-15 09:40:38 218
Az első fényképezőm 1 Sony DSC-P73 Cyber shot masina volt ami a mai napig megvan igaz odaadtam faternak! Utána egy analóg EOS 3000V amitől megválltam az előhívás már túl költséges volt és persze az is közre játszott, hogy vettem egy EOS 350D !Nem olyan rég járt le a részlet :D Sokan szidják igaz nekem viszonyításom nincs más DSLR-hez de szerintem nagyon szuper!  250e FT körül volt mikor megjelent (még álom) Mondtam majd 200e alatt (sok :) ) Végül 140e lett a vége ! De megérte!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!