|
|
|
|
 |
extekergo
2008-02-22 06:36:26
|
248
|
én is így gondolom |
|
 |
EOSmeszipeti
2008-02-15 22:21:24
|
226
|
Ez jogos! Bár azért ez is emberenként /fotósonként/ válltozik! Kinek a pap kinek a papné!
|
|
A hozzászólás:
 |
mazsooca
2008-02-15 21:26:30
|
225
|
Tudom, hogy sokat számít, hogy a megfelelő gép legyen az ember kezében, de azért talán a lényeg az egyéni látásmód, hogy megláss dolgokat, ami mellett mások simán elballagnának:) Ha ez megvan akkor végtelen a lehetőségeink száma.
|
|
Előzmény:
 |
EOSmeszipeti
2008-02-15 09:40:38
|
218
|
| Az első fényképezőm 1 Sony DSC-P73 Cyber shot masina volt ami a mai napig megvan igaz odaadtam faternak! Utána egy analóg EOS 3000V amitől megválltam az előhívás már túl költséges volt és persze az is közre játszott, hogy vettem egy EOS 350D !Nem olyan rég járt le a részlet :D Sokan szidják igaz nekem viszonyításom nincs más DSLR-hez de szerintem nagyon szuper! 250e FT körül volt mikor megjelent (még álom) Mondtam majd 200e alatt (sok :) ) Végül 140e lett a vége ! De megérte! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|