|
|
|
|
 |
EOSmeszipeti
2008-02-15 17:19:00
|
222
|
| :D ja most volt az első alkalom, hogy vittem bevásárlásra is! Mikor megvettem még wc re is magammal vittem nyomkodni meg ismerkedni vele! |
|
A hozzászólás:
 |
greeny manó
2008-02-15 16:52:36
|
221
|
| Még a Tescoba is géppel jársz?:-) |
|
Előzmény:
 |
EOSmeszipeti
2008-02-15 12:02:16
|
220
|
Ezt ma sikerűlt a tescos bevásárláskor!
Meg is simiztem! Aranyos 1 jószág és kitartóan várta a gazdit. Várhatta mert akkora sor volt bent, hogy jaj! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|