Keresés

Részletes keresés

greeny manó Creative Commons License 2008-02-15 16:52:36 221
Még a Tescoba is géppel jársz?:-)
A hozzászólás:
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008-02-15 12:02:16 220

Ezt ma sikerűlt a tescos bevásárláskor!

Meg is simiztem! Aranyos 1 jószág és kitartóan várta a gazdit. Várhatta mert akkora sor volt bent, hogy jaj!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!