Keresés

Részletes keresés

mazsooca Creative Commons License 2008-02-15 21:26:30 225

Tudom, hogy sokat számít, hogy a megfelelő gép legyen az ember kezében, de azért talán a lényeg az egyéni látásmód, hogy megláss dolgokat, ami mellett mások simán elballagnának:)  Ha ez megvan akkor végtelen a lehetőségeink száma.

 

greeny manó Creative Commons License 2008-02-15 10:08:09 219
Nekem egy EOS 3000N van, nincs szívem megválni tőle, még néha fényképezek vele.
A hozzászólás:
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008-02-15 09:40:38 218
Az első fényképezőm 1 Sony DSC-P73 Cyber shot masina volt ami a mai napig megvan igaz odaadtam faternak! Utána egy analóg EOS 3000V amitől megválltam az előhívás már túl költséges volt és persze az is közre játszott, hogy vettem egy EOS 350D !Nem olyan rég járt le a részlet :D Sokan szidják igaz nekem viszonyításom nincs más DSLR-hez de szerintem nagyon szuper!  250e FT körül volt mikor megjelent (még álom) Mondtam majd 200e alatt (sok :) ) Végül 140e lett a vége ! De megérte!
Előzmény:
mazsooca Creative Commons License 2008-02-15 07:04:35 217

Egyenlőre S3 IS-em van...   a kompaktok között jónak mondanám, de azért a tükörrefis az igazi:))

Analógban EOS 30.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!