|
|
|
|
 |
EOSmeszipeti
2008-02-15 09:40:38
|
218
|
| Az első fényképezőm 1 Sony DSC-P73 Cyber shot masina volt ami a mai napig megvan igaz odaadtam faternak! Utána egy analóg EOS 3000V amitől megválltam az előhívás már túl költséges volt és persze az is közre játszott, hogy vettem egy EOS 350D !Nem olyan rég járt le a részlet :D Sokan szidják igaz nekem viszonyításom nincs más DSLR-hez de szerintem nagyon szuper! 250e FT körül volt mikor megjelent (még álom) Mondtam majd 200e alatt (sok :) ) Végül 140e lett a vége ! De megérte! |
|
A hozzászólás:
 |
mazsooca
2008-02-15 07:04:35
|
217
|
Egyenlőre S3 IS-em van... a kompaktok között jónak mondanám, de azért a tükörrefis az igazi:))
Analógban EOS 30. |
|
Előzmény:
 |
EOSmeszipeti
2008-02-14 09:03:08
|
205
|
Hali!
1 kérdés?! Ti mindig viszitek magatokkal a fotoaparátot? Gondolom munkába vagy suliba nem de amúgy! Én szoktam mer már sajna lemaradtam 1 pár gyönyőrű pillanatról :(
A Tengeri malacos képek nagyon tetszenek! Barátnőmnek is van és ha jön a jó idő viszem magammal fotóalanynak :D
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|