|
|
|
|
 |
Xexis
2008-02-16 13:54:20
|
1934
|
Én is nagyon :)))) Szia Picikém, hogy vagy ? Láttam jöttél hozzám is, de mindig rohansz... sajnos:(( Azért a suli remélem jól megy. Kérdeztem már, hogy űltetésről mamiddal beszéltél-e már? |
|
A hozzászólás:
 |
Pici gazdi
2008-02-14 20:04:07
|
1932
|
| Birom ezt a Nózikát :) :DD |
|
Előzmény:
 |
Xexis
2008-02-14 13:57:31
|
1930
|
Ha valami új helyet kitalál magának és lessz róla fotó, hozod remélem... :)))

Egy fensőbbségek, királyi tekintet, csak Neked .... :))DDDD |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|