Keresés

Részletes keresés

Xexis Creative Commons License 2008-02-14 13:57:31 1930
Ha valami új helyet kitalál magának és lessz róla fotó, hozod remélem... :)))



Egy fensőbbségek, királyi tekintet, csak Neked .... :))DDDD
A hozzászólás:
nszethi Creative Commons License 2008-02-14 13:52:10 1929
Turmix köszöni a dicséretet, és üzeni hogy bármikor alkot ilyet, ha talál olyan dolgot, amin/amiben még nem feküdt. :-)))
Előzmény:
Xexis Creative Commons License 2008-02-13 16:02:39 1926
Ez a dobozolós fotója nagyon tetszik... persze a többi is... :))) És a cica nagyon szép:)))

Mindenkinek szép napot kivánok :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!