|
|
|
|
 |
Xexis
2008-02-14 13:57:31
|
1930
|
Ha valami új helyet kitalál magának és lessz róla fotó, hozod remélem... :)))

Egy fensőbbségek, királyi tekintet, csak Neked .... :))DDDD |
|
A hozzászólás:
 |
nszethi
2008-02-14 13:52:10
|
1929
|
| Turmix köszöni a dicséretet, és üzeni hogy bármikor alkot ilyet, ha talál olyan dolgot, amin/amiben még nem feküdt. :-))) |
|
Előzmény:
 |
Xexis
2008-02-13 16:02:39
|
1926
|
Ez a dobozolós fotója nagyon tetszik... persze a többi is... :))) És a cica nagyon szép:)))
Mindenkinek szép napot kivánok :)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|