|
|
|
|
 |
mazsooca
2008-02-15 07:04:35
|
217
|
Egyenlőre S3 IS-em van... a kompaktok között jónak mondanám, de azért a tükörrefis az igazi:))
Analógban EOS 30. |
|
 |
mazsooca
2008-02-15 06:59:52
|
216
|
Szia.
Nem tudom sajna mindenhová vinni a gépet:(
Tényleg sokmindenről le lehet maradni...
A tengericocák szuper fotóalanyok:)) |
|
 |
greeny manó
2008-02-14 10:10:24
|
206
|
| Sajnos én is lemaradtam már sok érdekes dologról, mert nem volt nálam a gép. Én csak akkor viszem magammal, ha kirándulni megyek vagy kimondottan fényképezős sétát teszek valahol a szabadban. A masinám túl nagy és nehéz /persze minden viszonylagos/ ahhoz, hogy mindig ott lapuljon a zsebben vagy a táskában. |
|
A hozzászólás:
 |
EOSmeszipeti
2008-02-14 09:03:08
|
205
|
Hali!
1 kérdés?! Ti mindig viszitek magatokkal a fotoaparátot? Gondolom munkába vagy suliba nem de amúgy! Én szoktam mer már sajna lemaradtam 1 pár gyönyőrű pillanatról :(
A Tengeri malacos képek nagyon tetszenek! Barátnőmnek is van és ha jön a jó idő viszem magammal fotóalanynak :D
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|