Keresés

Részletes keresés

mazsooca Creative Commons License 2008-02-15 07:04:35 217

Egyenlőre S3 IS-em van...   a kompaktok között jónak mondanám, de azért a tükörrefis az igazi:))

Analógban EOS 30.

mazsooca Creative Commons License 2008-02-15 06:59:52 216

Szia.

 

Nem tudom sajna mindenhová vinni a gépet:(

Tényleg sokmindenről le lehet maradni...

 

A tengericocák szuper fotóalanyok:))

greeny manó Creative Commons License 2008-02-14 10:10:24 206
Sajnos én is lemaradtam már sok érdekes dologról, mert nem volt nálam a gép. Én csak akkor viszem magammal, ha kirándulni megyek vagy kimondottan fényképezős sétát teszek valahol a szabadban. A masinám túl nagy és nehéz /persze minden viszonylagos/ ahhoz, hogy mindig ott lapuljon a zsebben vagy a táskában.
A hozzászólás:
EOSmeszipeti Creative Commons License 2008-02-14 09:03:08 205

 

Hali!

 

1 kérdés?! Ti mindig viszitek magatokkal a fotoaparátot? Gondolom munkába vagy suliba nem de amúgy! Én szoktam mer már sajna lemaradtam 1 pár gyönyőrű pillanatról :(

A Tengeri malacos képek nagyon tetszenek! Barátnőmnek is van és ha jön a jó idő viszem magammal fotóalanynak :D

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!