Keresés

Részletes keresés

Xexis Creative Commons License 2008-02-13 16:02:39 1926
Ez a dobozolós fotója nagyon tetszik... persze a többi is... :))) És a cica nagyon szép:)))

Mindenkinek szép napot kivánok :))
Pici gazdi Creative Commons License 2008-02-13 14:18:30 1925

Szép napot!

Jajjj de gyönyörű. Most Ő milyen idős is? Nagyon nagyon sokat nőtt és gyönyörű nagy cicuska lett :)))

 

Most viszont megyek korepre majd később még benézek! Sziasztok!

 

 

A hozzászólás:
nszethi Creative Commons License 2008-02-12 20:24:42 1924

Látom, hogy fekvős képekkel lehet most nevezni, hoztam párat. Kifejezetten megnyugtat, hogy más macsekok is idióta módokon alszanak, és nem csak az enyém szellemképes. :-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!