Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
edgar18 Creative Commons License 2008-02-10 21:53:05 579
En is csak beleszoltam. Mindig van keznel valamilyen elfekvo objektiv.
Egy kis ugyeskedessel barkacsolassal ujra lehet hasznosittani.
Hat igen a munkatav kicsi lesz mer a kepoldali fosik az objektiv belsejeben van de nem sokkal . A vekony eloteteknel ez nem okoz gondot.
Egy kenyszer megoldas es Q jo felveteleket lehet loni veluk kulonben.
Előzmény:
Százbolha Creative Commons License 2008-02-10 21:21:04 578

Teljesen igazad van!

 

A forditott objektívvel 2 gond lehet digikompaktos fotózásnál.

 

1. Kicsi lesz a munkatáv (kb. filmtávnyi)

2. Túl nehéz --- az adaptereseknél még ok, de ott ahol a pici objektívre kell aplikálni, ott azért okozhat gondokat.

 

 

Egy jó M42 alapobjektív párezer ft. Egy nagyító objektív sem sokkal több és legalább olyan jó minőséget produkálnak, mint a nagydioptriás előtétek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!