|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
edgar18
2008-02-10 21:53:05
|
579
|
En is csak beleszoltam. Mindig van keznel valamilyen elfekvo objektiv. Egy kis ugyeskedessel barkacsolassal ujra lehet hasznosittani. Hat igen a munkatav kicsi lesz mer a kepoldali fosik az objektiv belsejeben van de nem sokkal . A vekony eloteteknel ez nem okoz gondot. Egy kenyszer megoldas es Q jo felveteleket lehet loni veluk kulonben. |
|
Előzmény:
 |
Százbolha
2008-02-10 21:21:04
|
578
|
Teljesen igazad van!
A forditott objektívvel 2 gond lehet digikompaktos fotózásnál.
1. Kicsi lesz a munkatáv (kb. filmtávnyi)
2. Túl nehéz --- az adaptereseknél még ok, de ott ahol a pici objektívre kell aplikálni, ott azért okozhat gondokat.
Egy jó M42 alapobjektív párezer ft. Egy nagyító objektív sem sokkal több és legalább olyan jó minőséget produkálnak, mint a nagydioptriás előtétek. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|