Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
garfieldka Creative Commons License 2008-02-10 13:37:45 244
Helló Máté! Írj nyugodtan kicsi betűkkel! Azt is elolvassa mindenki és szívesebben veszi a topic.
Előzmény:
cAPLSOCK Creative Commons License 2008-02-07 19:40:11 243
Sziasztok,

Én most érettségizem, és egy okj-s fotótanfolyamot céloztam meg. Terveim szerinte Budapesten a Budapesti Szolgáltatói, és közművesipari szakközépiskolába fogok jelentkezni. De volna itt egy probléma, hogy nekem a jelentkezéshez be kell adnom egy fotós nevét, akinél 2. évben elvégezhetem a gyakorlatot. És nagyon jó lenne, ha találnék ilyet pesten.

Ha valaki tudna nekem segíteni ez ügyben, akár csak nevekkel, telefonszámokkal, és akármilyen adattal, azt megköszönöm.

Vagy ha esetleg van valakinek valmai más tipja, pesti okj-s képzésben azt is szívesen várom.

Előre is köszönöm:

cAPSLOCK

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!