|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
garfieldka
2008-02-10 13:37:45
|
244
|
| Helló Máté! Írj nyugodtan kicsi betűkkel! Azt is elolvassa mindenki és szívesebben veszi a topic. |
|
Előzmény:
 |
cAPLSOCK
2008-02-07 19:40:11
|
243
|
| Sziasztok,
Én most érettségizem, és egy okj-s fotótanfolyamot céloztam meg. Terveim szerinte Budapesten a Budapesti Szolgáltatói, és közművesipari szakközépiskolába fogok jelentkezni. De volna itt egy probléma, hogy nekem a jelentkezéshez be kell adnom egy fotós nevét, akinél 2. évben elvégezhetem a gyakorlatot. És nagyon jó lenne, ha találnék ilyet pesten.
Ha valaki tudna nekem segíteni ez ügyben, akár csak nevekkel, telefonszámokkal, és akármilyen adattal, azt megköszönöm.
Vagy ha esetleg van valakinek valmai más tipja, pesti okj-s képzésben azt is szívesen várom.
Előre is köszönöm:
cAPSLOCK
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|