|
|
|
|
 |
quilla
2008-02-09 23:10:01
|
1920
|
Na hat a mi macskaink teljesen elutasitoak a macskafotellel, vagy macskaagy, vagy minek is hivjak. Geza soha nem fekudt bele (o kapta mikor hozzank erkezett) Luisinha is csak abban az elso par napban mig az volt a menedeke Gezatol, utana, hogy kimereszkedett (Geza allanodan lefujta a parokajat :DDD) mar neki sem kellett. Ok csak es kizarolag a mi agyunkban alszanak ejjel... nappal is gyakran, de akkor ok is kifekszenek a napra suttetni magukat :) Olyankor jo mashol is...
bar a teve es a szamitogep monitor teteje is alkalmas pihengetesre :)
  |
|
A hozzászólás:
 |
Xexis
2008-02-09 22:38:30
|
1919
|
Nagyon helyesek lehetnek... és milyen okosak !! Nem akárhol pihikéznek az biztos:)DD Képzeld el az én Nózikám a nyáron, amikor közel 4o fokok voltak, kifeküdt a napra és ott aludt. Sokszor azt hittem meggyullad a szőre... de nem ! Imádja a meleget...:)) Ő most a saját ágyikójában alszik... Kb. fél óra múlva ébredni fog... és akkor játszunk a papírgombócokkal.. Utána pedig az ölembe fekszik és ott sziesztázik vagy még egy órácskát... Persze közben én már olvasni fogok... valószinüleg... :) |
|
Előzmény:
 |
quilla
2008-02-09 19:13:09
|
1918
|
Igen, mind a ketto lany. Vagy volt... szoval operaltak es abszolut szobamacskak itt a masodikon, az erkelyen napozas engedelyezett es a nap fenypontja ha a lepcsohazban is korbe lehet nezni :)
Eppen mind a ketto kiflibe kukacolodva sziesztazik a franciaagyon :)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|