Keresés

Részletes keresés

quilla Creative Commons License 2008-02-09 23:10:01 1920

Na hat a mi macskaink teljesen elutasitoak a macskafotellel, vagy macskaagy, vagy minek is hivjak. Geza soha nem fekudt bele (o kapta mikor hozzank erkezett) Luisinha is csak abban az elso par napban mig az volt a menedeke Gezatol, utana, hogy kimereszkedett (Geza allanodan lefujta a parokajat :DDD) mar neki sem kellett. Ok csak es kizarolag a mi agyunkban alszanak ejjel... nappal is gyakran, de akkor ok is kifekszenek a napra suttetni magukat :) Olyankor jo mashol is...

bar a teve es a szamitogep monitor teteje is alkalmas pihengetesre :)

 

A hozzászólás:
Xexis Creative Commons License 2008-02-09 22:38:30 1919
Nagyon helyesek lehetnek... és milyen okosak !! Nem akárhol pihikéznek az biztos:)DD
Képzeld el az én Nózikám a nyáron, amikor közel 4o fokok voltak, kifeküdt a napra és ott aludt. Sokszor azt hittem meggyullad a szőre... de nem ! Imádja a meleget...:)) Ő most a saját ágyikójában alszik... Kb. fél óra múlva ébredni fog... és akkor játszunk a papírgombócokkal.. Utána pedig az ölembe fekszik és ott sziesztázik vagy még egy órácskát... Persze közben én már olvasni fogok... valószinüleg... :)
Előzmény:
quilla Creative Commons License 2008-02-09 19:13:09 1918

Igen, mind a ketto lany. Vagy volt... szoval operaltak es abszolut szobamacskak itt a masodikon, az erkelyen napozas engedelyezett es a nap fenypontja ha a lepcsohazban is korbe lehet nezni :)

Eppen mind a ketto kiflibe kukacolodva sziesztazik a franciaagyon :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!