|
|
|
|
 |
Xexis
2008-02-09 22:38:30
|
1919
|
Nagyon helyesek lehetnek... és milyen okosak !! Nem akárhol pihikéznek az biztos:)DD Képzeld el az én Nózikám a nyáron, amikor közel 4o fokok voltak, kifeküdt a napra és ott aludt. Sokszor azt hittem meggyullad a szőre... de nem ! Imádja a meleget...:)) Ő most a saját ágyikójában alszik... Kb. fél óra múlva ébredni fog... és akkor játszunk a papírgombócokkal.. Utána pedig az ölembe fekszik és ott sziesztázik vagy még egy órácskát... Persze közben én már olvasni fogok... valószinüleg... :) |
|
A hozzászólás:
 |
quilla
2008-02-09 19:13:09
|
1918
|
Igen, mind a ketto lany. Vagy volt... szoval operaltak es abszolut szobamacskak itt a masodikon, az erkelyen napozas engedelyezett es a nap fenypontja ha a lepcsohazban is korbe lehet nezni :)
Eppen mind a ketto kiflibe kukacolodva sziesztazik a franciaagyon :)) |
|
Előzmény:
 |
Xexis
2008-02-09 18:33:39
|
1917
|
Tudom, hogy kisasszony, hiszen már megirtad... De olyan aranyos, hogy le uraztam...:)DDD Nagyon édes cica.... És tudom, hogy van mégegy cicád, aki szintén lány ugye? Nem olvastam most vissza... ha tévednék, ne hari... Mit művelnek éppen ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|