Keresés

Részletes keresés

quilla Creative Commons License 2008-02-09 19:13:09 1918

Igen, mind a ketto lany. Vagy volt... szoval operaltak es abszolut szobamacskak itt a masodikon, az erkelyen napozas engedelyezett es a nap fenypontja ha a lepcsohazban is korbe lehet nezni :)

Eppen mind a ketto kiflibe kukacolodva sziesztazik a franciaagyon :))

A hozzászólás:
Xexis Creative Commons License 2008-02-09 18:33:39 1917
Tudom, hogy kisasszony, hiszen már megirtad... De olyan aranyos, hogy le uraztam...:)DDD Nagyon édes cica....
És tudom, hogy van mégegy cicád, aki szintén lány ugye? Nem olvastam most vissza... ha tévednék, ne hari... Mit művelnek éppen ?
Előzmény:
quilla Creative Commons License 2008-02-09 17:52:35 1916
Tudom, hogy megteveszto, de Geza az kisasszony :DD De o valoban meg csak 2 eves, szoval pocakozodhat meg.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!