|
|
|
|
 |
Xexis
2008-02-09 18:33:39
|
1917
|
Tudom, hogy kisasszony, hiszen már megirtad... De olyan aranyos, hogy le uraztam...:)DDD Nagyon édes cica.... És tudom, hogy van mégegy cicád, aki szintén lány ugye? Nem olvastam most vissza... ha tévednék, ne hari... Mit művelnek éppen ? |
|
A hozzászólás:
 |
quilla
2008-02-09 17:52:35
|
1916
|
| Tudom, hogy megteveszto, de Geza az kisasszony :DD De o valoban meg csak 2 eves, szoval pocakozodhat meg. |
|
Előzmény:
 |
Xexis
2008-02-09 15:57:21
|
1914
|
Szia:) Géza úr is nagyon édesen pózol... Inkább azt mondanám, hogy éppen úgy, ahogy Nózikám is... Tényleg nem olyan pocikás Géza, de Nózika már kb. 8 éves, és perzsa keverék cica.. A pociján tényleg kicsit más a szőr, de jól áll neki... és nagyon szereti ott a simit... A hátán a fekete szőre erős szálú és tök síma... Én itthon négyszemközt pingvinnek hívom... :)DDDD |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|