|
|
|
|
 |
Zsolt 0128
2008-02-09 23:32:31
|
1921
|
Szia! Nézd az én Frigyesem is tud ám feküdni, mint a te Gézád! Igaz nem szokott mindig így feküdni.

|
|
 |
Xexis
2008-02-09 15:57:21
|
1914
|
Szia:) Géza úr is nagyon édesen pózol... Inkább azt mondanám, hogy éppen úgy, ahogy Nózikám is... Tényleg nem olyan pocikás Géza, de Nózika már kb. 8 éves, és perzsa keverék cica.. A pociján tényleg kicsit más a szőr, de jól áll neki... és nagyon szereti ott a simit... A hátán a fekete szőre erős szálú és tök síma... Én itthon négyszemközt pingvinnek hívom... :)DDDD |
|
A hozzászólás:
 |
quilla
2008-02-08 22:01:57
|
1912
|
tenyleg de edes pocakos :)) csigas is a szore a hasan? Gezank egyenes szoru, de a pocakjan vannak csigacskak, a lanyom irigykedik is rajuk :))
Hat Gezank nem veszi fel a versenyt pocak temaban nozikaval :)) (mondjuk itt meg fiatalka volt, de azota sem lett sokkal tomorebb)  |
|
Előzmény:
 |
Xexis
2008-02-08 14:57:29
|
1906
|

Már fogytunk .. :)DDDD |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|