|
|
|
|
 |
Pici gazdi
2008-02-10 11:41:45
|
1922
|
Szép napot!
Ne haragudjatok de ma ,,nincs erőm" gépezni..:( Remélem Ti azért jól vagytok!
Sziasztok! |
|
A hozzászólás:
 |
Xexis
2008-02-08 21:46:45
|
1910
|
Igyekszünk, csak egyedül nehéz nekem beszélgetni itt... Azért nem adom fel...:) Láttam a topikomban is, hogy nagyon sietsz ma.... :)) Nem baj... az a jó, hogy nem vagy már beteg.... És nagyon jól tanúlsz... Aludj jól... és gyere azért, ahogy tudsz.. Ide és hozzám is... Várlak...:)))) |
|
Előzmény:
 |
Pici gazdi
2008-02-08 20:29:04
|
1909
|
Szép estét!
De édesss :) Azta pocikát :) Az én Szerimnek sose lesz ilyan :) :(
Sajnos most mennem kell jóbarátokat nézni :S :P Hozzatok sok szép képet! Holnap azt hiszem nem leszek nagyon gépközelben mivel nem leszek nagyon sűrűn itthon! Sziasztok, jó éjt! :)
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|