Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Pici gazdi Creative Commons License 2008-02-08 20:32:53 575

jajj istenem de édes :)

Jó éjt

Előzmény:
cicómicó Creative Commons License 2008-02-05 21:31:53 571
És rájöttem,hogy kénytelen leszek busszal közlekdni ha jutni akarok valahova.Ettől elálmosodtam és inkább lepihentem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!