Keresés

Részletes keresés

Xexis Creative Commons License 2008-02-08 21:48:38 1911
Jajjj lehagytam a tündérkék dícséretét... Nagyon édesek... Nincs jobb szó rájuk....
Szerinek is lehet ilyen pocija... majd ahogy öregúrrá lesz... Ne félj... :) DD Már fogyogat a kis büdös macskája... Mindig éhez, bár alig nyal bele az ételébe... :)
Xexis Creative Commons License 2008-02-08 21:46:45 1910
Igyekszünk, csak egyedül nehéz nekem beszélgetni itt... Azért nem adom fel...:)
Láttam a topikomban is, hogy nagyon sietsz ma.... :)) Nem baj... az a jó, hogy nem vagy már beteg.... És nagyon jól tanúlsz... Aludj jól... és gyere azért, ahogy tudsz.. Ide és hozzám is... Várlak...:))))
A hozzászólás:
Pici gazdi Creative Commons License 2008-02-08 20:29:04 1909

Szép estét!

De édesss :) Azta pocikát :) Az én Szerimnek sose lesz ilyan :) :(

 

Sajnos most mennem kell jóbarátokat nézni :S :P Hozzatok sok szép képet! Holnap azt hiszem nem leszek nagyon gépközelben mivel nem leszek nagyon sűrűn itthon! Sziasztok, jó éjt! :)

 

 

Előzmény:
Xexis Creative Commons License 2008-02-08 14:57:29 1906


Már fogytunk .. :)DDDD

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!