|
|
|
|
 |
Xexis
2008-02-08 21:48:38
|
1911
|
Jajjj lehagytam a tündérkék dícséretét... Nagyon édesek... Nincs jobb szó rájuk.... Szerinek is lehet ilyen pocija... majd ahogy öregúrrá lesz... Ne félj... :) DD Már fogyogat a kis büdös macskája... Mindig éhez, bár alig nyal bele az ételébe... :) |
|
 |
Xexis
2008-02-08 21:46:45
|
1910
|
Igyekszünk, csak egyedül nehéz nekem beszélgetni itt... Azért nem adom fel...:) Láttam a topikomban is, hogy nagyon sietsz ma.... :)) Nem baj... az a jó, hogy nem vagy már beteg.... És nagyon jól tanúlsz... Aludj jól... és gyere azért, ahogy tudsz.. Ide és hozzám is... Várlak...:)))) |
|
A hozzászólás:
 |
Pici gazdi
2008-02-08 20:29:04
|
1909
|
Szép estét!
De édesss :) Azta pocikát :) Az én Szerimnek sose lesz ilyan :) :(
Sajnos most mennem kell jóbarátokat nézni :S :P Hozzatok sok szép képet! Holnap azt hiszem nem leszek nagyon gépközelben mivel nem leszek nagyon sűrűn itthon! Sziasztok, jó éjt! :)
 |
|
Előzmény:
 |
Xexis
2008-02-08 14:57:29
|
1906
|

Már fogytunk .. :)DDDD |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|