|
|
|
|
 |
quilla
2008-02-08 22:01:57
|
1912
|
tenyleg de edes pocakos :)) csigas is a szore a hasan? Gezank egyenes szoru, de a pocakjan vannak csigacskak, a lanyom irigykedik is rajuk :))
Hat Gezank nem veszi fel a versenyt pocak temaban nozikaval :)) (mondjuk itt meg fiatalka volt, de azota sem lett sokkal tomorebb)  |
|
 |
Pici gazdi
2008-02-08 20:29:04
|
1909
|
Szép estét!
De édesss :) Azta pocikát :) Az én Szerimnek sose lesz ilyan :) :(
Sajnos most mennem kell jóbarátokat nézni :S :P Hozzatok sok szép képet! Holnap azt hiszem nem leszek nagyon gépközelben mivel nem leszek nagyon sűrűn itthon! Sziasztok, jó éjt! :)
 |
|
A hozzászólás:
 |
Xexis
2008-02-08 14:57:29
|
1906
|

Már fogytunk .. :)DDDD |
|
Előzmény:
 |
Pici gazdi
2008-02-03 19:41:31
|
1896
|
Várjuk a képet ;)
Köszi igen :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|