Keresés

Részletes keresés

mazsooca Creative Commons License 2008-02-07 20:53:37 166

Ennek igazán örülök:)

 

(bár lehetne jobb is, egyenlőre még nagyon csak tanulom a digi fotózást, meg a gépem sem az a csúcs modell, de azért szeretem nagyon)

A hozzászólás:
roberto67 Creative Commons License 2008-02-07 20:38:27 163
nekem meg ez a csendélet tetszik:-D
Előzmény:
mazsooca Creative Commons License 2008-02-07 14:32:09 161

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!