Keresés

Részletes keresés

mazsooca Creative Commons License 2008-02-07 14:33:04 162
így jó, ahogy van, kimondottan tetszik a kép.
roberto67 Creative Commons License 2008-02-06 20:54:50 158
itt a fórumon túlságosan alulexpósnak tűnik, bár direkt csináltam sötétre, de ame egy javított változat:

A hozzászólás:
roberto67 Creative Commons License 2008-02-06 20:44:33 157
házikedvenc-fotóhoz fűzöm:-D


Előzmény:
mazsooca Creative Commons License 2008-02-04 09:43:57 151

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!