Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
.szabii. Creative Commons License 2008-02-06 11:16:00 166
Igen, de ahogy y3k kollega is mondta, a DisplayPort nyílt ipari szabvány, a HDMI ezzel szemben licencköteles, szóval pár éven belül a HDMI-t is elfelejthetjük... :)
Előzmény:
KTTech Creative Commons License 2008-02-06 08:08:05 165
A HDMI is tudja ezt... sőt az 1.3-asnak már a 16 bpc sem okoz gondot... de mindig újat kell kitalálni.
Ha DVI-n használsz bármi egyebet, az extráktól mindenképpen búcsúzhatsz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!