Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2008-02-05 22:30:06 164
Mondom, mar most van atalakito, az uj versenyzo igazi elonye, hogy nyilt, es egy fillert sem kell fizetni utana a gyartoknak. A dvi meg nem hali ki egykonnyen, mivel a hdmi erre epul, es az elegge megvetette a labat. Meg amugy is, vegyel 22-est:)
Előzmény:
.szabii. Creative Commons License 2008-02-05 22:27:27 163
:) jóvan, ez csak olyan elméleti duzzogás -- veszel valamit nagy vidáman, és pár év múlva már nem is létezik az a szabvány..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!