|
|
|
|
 |
quilla
2008-02-05 20:54:00
|
1905
|
De jofej!! :)
Nalunk Frigyes a kalitkalako, a csjok nagy kedvence :) Most eppen szabadsagon van es csajozik anyoseknal, de lassan hazakoltozik asszem.
 |
|
A hozzászólás:
 |
Zsolt 0128
2008-02-05 20:23:49
|
1903
|
Szia! Az én Frigyesem zacskozni szokott!

|
|
Előzmény:
 |
kinizsi07
2008-02-03 23:53:29
|
1900
|
Ez volt az első alkalom, amikor észrevettűk Monty táskahóbortját.Akkor még csak pár napja volt velünk.A szekrények, fiókok és egyébb búvóhelyek is szolgálták már, csillapíthatatlan vágyát az extrém helyszínek felkutatásában.Figyelni kell, mert lehet, hogy a kabát zsebében húzza meg magát és ciki lenne, ha ez a munkahelyen derülne ki. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|