|
|
|
|
 |
dori0503
2008-02-08 08:44:23
|
2604
|
SZia!
Ha sok képet láttál már a két fajtáról, és egy kicsit utánaolvastál, akkor tudod, hogy bár hasonlítanak egymásra, egyértelműen két külön fajtáról van szó, külön standarddal! Egy tapasztalt bíró azonnal tudni fogja szerintem. (A profiluk sok mindent elárul)
Üdv
D. |
|
A hozzászólás:
 |
Mihaszna Zullott Naplopo
2008-02-05 10:18:53
|
2603
|
Sziasztok! Van egy birman es egy ragdoll cicam, azt hiszem, eleg sok kepet lattam mar ezekrol a fajtakrol. Ha par honaposan odaviszem valamelyikuket egy birohoz, akkor az mi alapjan tudja eldonteni, hogy melyik fajtahoz tartozik? :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|