Keresés

Részletes keresés

dori0503 Creative Commons License 2008-02-08 08:44:23 2604

SZia!

 

Ha sok képet láttál már a két fajtáról, és egy kicsit utánaolvastál, akkor tudod, hogy bár hasonlítanak egymásra, egyértelműen két külön fajtáról van szó, külön standarddal! Egy tapasztalt bíró azonnal tudni fogja szerintem. (A profiluk sok mindent elárul)

 

Üdv

 

D.

A hozzászólás:
Mihaszna Zullott Naplopo Creative Commons License 2008-02-05 10:18:53 2603
Sziasztok!
Van egy birman es egy ragdoll cicam, azt hiszem, eleg sok kepet lattam mar ezekrol a fajtakrol. Ha par honaposan odaviszem valamelyikuket egy birohoz, akkor az mi alapjan tudja eldonteni, hogy melyik fajtahoz tartozik? :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!