|
|
|
|
 |
Zsolt 0128
2008-02-05 20:23:49
|
1903
|
Szia! Az én Frigyesem zacskozni szokott!

|
|
 |
Pici gazdi
2008-02-05 19:44:31
|
1901
|
Sziasztok Cicások!
Köszi a képeket nagyon szépek :) Sajnos vannak ilyen emberek de szerencsére még jók is! :)
Ritkábban jövök lehet egy picit mert a szabad időm nem biztos hogy úgy engedi és ha jó idő van és van egy kis időm akkor kutyátsétáltatok (lehet). Persze azért jövök ide is, de csak esténként azt hiszem.
Hogy vagytok? |
|
A hozzászólás:
 |
kinizsi07
2008-02-03 23:53:29
|
1900
|
Ez volt az első alkalom, amikor észrevettűk Monty táskahóbortját.Akkor még csak pár napja volt velünk.A szekrények, fiókok és egyébb búvóhelyek is szolgálták már, csillapíthatatlan vágyát az extrém helyszínek felkutatásában.Figyelni kell, mert lehet, hogy a kabát zsebében húzza meg magát és ciki lenne, ha ez a munkahelyen derülne ki. |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|