Keresés

Részletes keresés

Zsolt 0128 Creative Commons License 2008-02-05 20:23:49 1903

Szia! Az én Frigyesem zacskozni szokott!

Pici gazdi Creative Commons License 2008-02-05 19:44:31 1901

Sziasztok Cicások!

Köszi a képeket nagyon szépek :) Sajnos vannak ilyen emberek de szerencsére még jók is! :)

 

Ritkábban jövök lehet egy picit mert a szabad időm nem biztos hogy úgy engedi és ha jó idő van és van egy kis időm akkor kutyátsétáltatok (lehet). Persze azért jövök ide is, de csak esténként azt hiszem.

 

Hogy vagytok?

A hozzászólás:
kinizsi07 Creative Commons License 2008-02-03 23:53:29 1900
szatyorEz volt az első alkalom, amikor észrevettűk Monty táskahóbortját.Akkor még csak pár napja volt velünk.A szekrények, fiókok és egyébb búvóhelyek is  szolgálták már, csillapíthatatlan vágyát az extrém helyszínek felkutatásában.Figyelni kell, mert lehet, hogy a kabát zsebében húzza meg magát és ciki lenne, ha ez a munkahelyen derülne ki.
Előzmény:
quilla Creative Commons License 2008-02-03 10:31:44 1892

De edes, mint a bebik, azok is elalszanak eves es jatek kozben ha ugy sikerul :DD

Ez a zacsko es dobozmania nalunk is megvan, aztan lehet jo kis hatalmi harcokat vivni ki lakjon be es ki a tamado ellenseg :)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!