Keresés

Részletes keresés

Xexis Creative Commons License 2008-02-08 15:03:55 1907
Remélem, hogy el is olvassák... Megérdemelnék ! Talán elszégyelnék magukat ..és soha többet nem tennének ilyet....:(((( !!!!!!!!!!!!

De most lássuk a dolog jó oldalát... Olyan édes, szépséges kis dorombolót kaptál a sorstól, aki csak imádni lehet.... És ahogy olvaslak, Te imádod is őt... Bűn lett volna elaltani...De hála az égnek köztünk van... és Téged/benneteket boldoggá tud tenni...:))) Látszik, milyen jól érzi magát nálatok... Örülök, hogy nem tette meg az orvos... és bár soha egyik sem tenne ilyet fiatal egészséges cicával, vagy bármely más állattal.. Nincs joga senkinek az életüket elvenni. Ha beteg lett volna, gyógyithatatlan, az más, akkor segitség lett volna számára az altatás... De most örüljünk, hogy van... és ilyen gyönyörű, aranyos és kedves cicád van....:)))))
A hozzászólás:
kinizsi07 Creative Commons License 2008-02-03 23:43:12 1899
napozásalvásAz emberi önzőségnek nincsenek határai, de a mi cicusunk esetében az a mérhetelen taplóság volt a legbosszantobb, hogy ha már útban van, akkor rögtön el kell alatani.Hála egy lelekes aszisztensnek, aki nem volt hajlandó egy ilyen cicát elpusztítani.Ezutón közlöm, Dórka nevezetű, barna,4 hónapos doberman volt tulajdonosainak, hogy amikor kimentek a rendelőből, akkor Dórka csak simán be lett nyugtatózva és a T-61-es szérumot nem kapta meg,Dió néven él Veszprém megyébendidóÉs köszöni szépen jól van!Monty egyébként rendkívűl "anyás", és a tetközelben érzi magát a lehető legjobban.
Előzmény:
Xexis Creative Commons License 2008-02-03 14:13:01 1894
Teljesen érthetetlen, hogy egy ilyen bájos, édes kis cicát ne szeressen valaki.. Az nem is érdemli meg, hogy embernek nevezzék... Komolyan mondom...
Gyönyörűséges, édes cicuska... És birom, ahogy dobozol... :)DDDDD

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!