Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
killmark Creative Commons License 2008-02-03 21:37:27 561

tudod ,ezeknek az ablakoknak100% ban a jobb szárnya nyílik.

a kifröcssenő víz nekem nem gond.

ha tulajnak gond,átrakatja.

Előzmény:
ttboy Creative Commons License 2008-02-03 19:56:29 560
Mellesleg elsőre is leesett, h. hol lesz a hűtő. Pont azért vetettem fel a mosogató eltolását mondjuk az ablakkal szembe. Ráadásul így a csap sem akadályozná a nyitást. És a kifröccsenő víz sem lenne akkora gond.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!